Co dělat, aby se moje RPG stalo RPG měsíce?

10.02.2012 14:01

Jedna z dalších možností, jak si udělat reklamu. A tato reklama bude na celý jeden měsíc!

 

O co přesně jde?

Pokud se Vaše RPG bude zapojovat do života na těchto stránkách, může se stát RPG měsíce. To by pro Vás znamenalo, že odkaz na Vaše RPG bude uveden na úvodní stránce i s titulem, který získáte (například "RPG měsíce ledna pro rok 2012"). Tituly můžete získat klidně několikrát za sebou - všechny tyto tituly pak budou taktéž uvedeny v informacích o Vašem RPG (pokud nepožádáte o to, aby tomu tak nebylo).

 

Jak se bude RPG měsíce vybírat:

Do 25. dne měsíce se můžete zúčastňovat různých aktivit, za které budete získávat body (viz níže). Body budou sečteny a 5 RPG, která budou mít nejvíce bodů, postoupí do druhého kola. Druhé kolo bude trvat od 26. dne měsíce až do konce měsíce a bude spočívat v tom, že návštěvníci našich stránek vyberou pomocí ankety, které RPG se stane RPG měsíce (hlasovat mohou samozřejmě i hráči Vašich RPG a i Vy).

 

Další otázky:

  • Co když bude mít více RPG stejný počet bodů? -> V případě, že by například byla 4 RPG, která mají nejvyšší počet bodů a na páté místo budeme mít kandidáty 2, jelikož tato RPG mají stejně bodů, do druhého kola postoupí 6 RPG.
  • Záleží na tom, jestli moje RPG bude mít z těch pěti nejvyšší nebo nejnižší počet bodů? -> Pokud postoupí Vaše RPG do druhého kola, už nezáleží na tom, jestli Vaše RPG má oproti ostatním více nebo méně bodů. Šance mají všechna postupující RPG stejné.
  • Jak dlouho bude moje RPG mít titul "RPG měsíce"? -> Titul, který získáte Vám už zůstane napořád a bude uveden v informacích o Vašem RPG (například titul "RPG měsíce ledna pro rok 2012"). Aktuální RPG měsíce (tedy RPG měsíce ledna bude aktuální po celý únor) pak bude uvedeno přímo na úvodní stránce.
  • Co když získám body po 25. dnu měsíce? -> Pokud získáte body až po sečtení bodů, nemusíte se bát, že o tyto body přijdete. Tyto body budou započítány do dalšího měsíce.

Jak získat body?

Body můžete získat za různé aktivity na našich stránkách. Zde vidíte bodovací tabulku (tabulka může být různě obměňována nebo doplňována).

 

Za co body získáte:  Počet bodů:   Kdo má oprávnění body udělit:
Účast v soutěži 2 Správce soutěží, autorka stránek
Umístění v soutěži 3 - 5 Správce soutěží, autorka stránek
Registrace RPG* 2 Správce registrací nových RPG, autorka stránek
Napsání článku 5 Správce článků, autorka stránek
Výpomoc na stránkách RPGblogů 1 - 5 Autorka stránek
Speciální body, bonusy 1 - 3    Všichni správci
Pomoc jinému RPG** 1 - 3 Autorka stránek
Organizace diskuzního fóra 3 Autorka stránek
Funkce - odborník*** 3 Autorka stránek
Hráč měsíce****         1                 Autorka stránek                             

* toto má zvýhodnit nově přihlášená RPG - RPG které se daný měsíc nově přihlásí, získá tento měsíc body navíc

** to "jiné" RPG body musí schválit

*** pokud je někdo z autorů nebo hráčů Vašeho RPG blogu odborník, za každého z nich získáte každý měsíc body

*** RPG získá každý měsíc 1 bod za každého hráče, který někdy získal titul "hráč měsíce"