Hodnocení co a jak.

23.01.2012 15:41

    Jak vlastně vypadá hodnocení RPG blogu a proč je dobré si nechat hodnocení udělat? Hodnocení je rozděleno do pěti částí: Design, Jak často hráči RPG hrají, Aktivnost autora blogu, Možnosti RPG a Celkový dojem. Celé hodnocení je zakončeno udělením hvězdiček na stupnici od jedné do pěti, kdy pět je nejlepší. Celé hodnocení provádí Hodnotitel/ka. Počet hvězdiček pak bude uveden i u jména Vašeho RPG. Pokud získáte 4 nebo 5 hvězdiček, máte právo na doporučujcí nálepku, kterou si budete na své stránky moci zkopírovat z profilu Vašeho RPG, kam ji umístíme my. Pokud získáte málo hvězdiček, můžete po opravení chyb požádat o přehodnocení a hodnocení bude pak provedeno znovu.

    A k čemu je hodnocení dobré? Pokud máte skvělé RPG, tak Vám samozřejmě kladné hodnocení přiláká nové hráče. Pokud najdeme na Vašem blogu nějaké chyby, poradíme Vám, jak je odstranit a vy si tak RPG můžete zlepšit a třeba se zařadit mezi nejlepší RPG.

    Pokud jste na začátku zvolili, že hodnocení chcete později nebo vůbec ne, můžete si o hodnocení požádat a to tak, že vyplníte příslušný formulář. Poté budete zařazeni na čekací listinu (do "Čekárny"), kterou naleznete taktéž v této rubrice.

    Pokud chcete požádat o přehodnocení blogu, opět použijte příslušný formulář. Všechny potřebné formuláře naleznete taktéž v této rubrice.