Soutěž: Nápaditá hlavička

01.05.2012 09:54

Soutěž

První soutěž správkyně Imagion vyžaduje kreativitu a vaši nápaditou hlavičku. Vaším úkolem je vymyslet co nejlepší, nejvýstižnější a zároveň nejoriginálnější název pro RPG, v nich se budou vyskytovat určité věci. Co není v zadání přímo napsáno, můžete si domyslet, jsou to sice světy, které možná už existují v seriálu, filmu nebo knize, ale nebojte se, že byste museli dopátrávat, co za svět to před sebou máte. Pamatujte, že název by měl být výstižný hlavně vůči textu v zadání!

Příklad:

"RPG, v němž hrají hlavní roli sovy, které nosí kouzelníkům poštu. Děj se točí kolem sovího života."

Vaše odpověď by pak mohla znít například "Soví let" nebo "Magický soví svět", nikoli však "Harry Potter"!! Ke každému písmenu mi prosím na e-mail imagion.luna@gmail.com zašlete nanejvýš tři různé názvy. Nemusíte vymyslet název ke každému písmenu (celkem jich bude pět), ale zvyšuje to vaše šance. Ten nejlepší název pro RPG zaručuje od každého písmenka výherci reklamu na červen, protože tahle soutěž potrvá stejně jako každá, která se tu objeví, přesně měsíc - tedy do konce května.

A nyní už přímo k zadání!

 

a) RPG, kde proti sobě bojují v budoucnosti lidé a velcí, zelení a inteligentní ještěři. Svět připomíná starověk, odehrává se na velice suché planetě a centrem života jsou vzácné oázy.

 

b) RPG o skutečném životě odehrávající se v Indii během kolonizace (tj. celý novověk). Střet civilizace a divočiny. Velká část se odehrává v džungli plné nebezpečných zvířat, jako jsou například tygři.

 

c) RPG zasazené do hlubokého středověku, okořeněného magií a křesťanstvím, které skutečně dovede konat zázraky, pokud dost věříte. Musíte se přidat buď na stranu starých pohanů, nebo ke křesťanským misionářům - kdo se ukáže jako silnější?

 

d) RPG odehrávající se na konci roku 2012. Panika sílí, lidé jsou přesvědčeni, že přichází konec světa. Celá Země upadá do chaosu, zvyšuje se zločinnost, rabuje se... Vy v sobě najednou objevíte nadlidské schopnosti, kterými máte možnost tomu všemu zabránit. Budete ale společně dost silní, abyste odvrátili i zkázu světa?

 

e) Další RPG, které se odehrává v budoucnosti. Svět lehl popelem po blíž neurčené zkáze, mimo zdi měst je nebezpečno. Města jsou posledním útočištěm lidí. Máme k dispozici neuvěřitelné technologie, roboty, ale lidské svobodě brání všudypřítomné Oko, které sleduje každý váš krok, a za jakkoli malý projev rebelie lidé beze stopy mizí... Pod městem v hlubinách starých kanálů vzniká skupina odpůrců režimu.

Dotazy/připomínky:

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek